Nr.crt. Disciplina Etapa Locaţia Data efectuării Ora Clasa Responsabil
 1. Clasele primare -Limba şi literatura română sector LT „M. Eliade” 22.02.2015 9.00 IV Scripnic Iu.
municipală SP nr. 12 „A. Popovici” 29.03.2015 9.00 IV Scripnic Iu.
 2. Clasele primare -Matematica sector LT „M. Eliade” 15.03.2015 9.00 IV Scripnic Iu.
municipală SP nr. 12 „A. Popovici” 04.04.2015 9.00 IV Scripnic Iu.
 3. Limba şi literatura română sector LT „M. Eliade” 17-18.01.2015 9.00 IX-XII Lungu A.
municipală LT „E. Alistar” 28.02-01.03.2015 9.00 IX-XII
 4. Limba şi literatura română – Concursul juniorilor „D. Matcovschi” municipală Liceul Teoretic „Orizont”, Buiucani 29-30.11.2014 9.00 V-VIII Melnic T., Croitoru N.
 5. Limba şi literatura rusă(şcoala naţională) sector LT „N. Dadiani” 31.01.2015 9.00 IX Munteanu N.
municipală LT „N. Dadiani” 24.01.2015 9.00 IX-XII
 6. Limba franceză sector LCI „Prometeu-Prim” 25.01.2015 9.00 IX-XII Vârlan Z.
municipală LT „Universul” 07.02.2015 9.00 IX-XII
 7. Limba engleză sector LT „L. Deleanu” 18.01.2015 9.00 IX-XII Nedelciuc R.
municipală LT „A.S.Puşkin” 31.01.2015 9.00 IX-XII
 8. Limba engleză

  1. IV-VI
municipală LT „Orizont”, Ciocana 15.02.2015 9.00 IV-VI Nedelciuc R.
 9. Limba engleză

  1. VII-VIII
municipală LT „Orizont”, Buiucani 15.02.2015 9.00 VII-VIII Nedelciuc R.
 10. Matematica sector LT „P. Rareş” 24.01.2015 9.00 V-XII Efros M.
municipală LT „V. Vasilache” 7.02.2015 9.00 VII-XII
 11. Informatica  sector LT „N.V.Gogol”LCI „Prometeu-Prim” 01.02.2015 9.00 VII – XII Drăgan G.
municipală Colegiul Național de Informatică 08.02.2015 9.00 V-XII
 12. Olimpiada la informatică pentru juniori „INFO-OFFICE” municipală et. teoretică LT „B.Z.Herțli” 15.03.2015 9.00 V- XII Zaim S.
et. practică LT „B.Z.Herțli” 22.03.2015 9.00 V-XII
 13. Fizica sector LT „L.Deleanu” 25.01.2015 8.30 VII-XII Damian L.
municipală teoretică LT „N.Iorga” 31.01.2015 8.30 VII-XII
et. experim. LT „Gaudeamus” 08.02.2015 8.30 VII-XII
 14. Istoria sector LT „A.S.Puskin” 01.02.2015 9.00 IX – XII Negru E.
municipală LT „Liviu Deleanu” 14.02.2015 9.00 IX – XII
 15. Istoria Concurs pentru juniori„Viitorii Herodoţi” municipală LTPA „E. Alistar ” 06.12.2014 9.00 IV – VIII Pila V.
 16. Geografia sector LT „O. Ghibu 07.02.2015 9.00 IX-XII Gaju M.
municipală LT „Ştefan cel Mare” 21.02.2015 9.00 IX-XII
 17. GeografiaConcursul „Sezont Ciubara” locală

LCI „Prometeu-Prim” 26.02.2015 Lecţia a VI-a VII-XII Gaju M.
municipală LT „A. I. Cuza” 04.04.2015 9.00 VII-XII
 18. Chimia sector LT „L.Deleanu” 08.02.2015 9.00 VIII-XII Avdeev L.
municipală LCI „Prometeu-Prim” 22.02.2015 9.00 IX-XII
 19. Biologia sector LT „N.V.Gogol” 31.01.2015 9.00 VIII-XII Severin M.
municipală LCI „Prometeu-Prim” 14.02.2015 9.00 IX-XII
 20. Ecologia municipală LT „V.Lupu” 07.02.2015 9.00 IX-XII
 21. Educaţia plastică sector LT „O.Ghibu” 31.01.2015 9.00 V-VII Canţîr I.
municipală UPS „I.Creangă”,str. Cornului, 10 14.02.2015 9.00 V-VII
 22. Educaţia fizicăOfertele prealabile -26.03.15 (se prezintă laDGETS, biroul nr.3)Ofertele de participare – 03.04.15 sector LT „O. Ghibu”, LT „P. Rareş” 25-26.04.2015 8.30 IX, XII Cupcea V.
2838 Total Views 1 Views Today

2 Comentarii

    • Natalia
      reply

      unde putem gasi rezultatele la olimpiade 2015

      • Prometeu-Prim
        reply

        Stimată doamnă,
        Vă mulțumim pentru întrebare și Vă informăm că puteți găsi rezultatele la
        concursuri și olimpiade în secțiunea „Blog” și „Olimpiade”.

Lasă un comentariu