Pe data de 03.02.2018, s-a desfășurat Concursul „Trepte în matematică”, Călimănești, România. Elevii de la Liceul de Creativitate și Inventică „Prometeu – Prim” au obținut următoarele rezultate:

Clasa a V-a

Nr.

 

Numele, prenumele elevului Profesor Poziţia

în clasament

1 Budeci Laura Oprea Doina I
2 Ciubuc Cătălin Ștefan Oprea Doina I
3 Platon Iuliana Copaci Aurelia II
4 Buză Daniel Copaci Aurelia II
5 Cazacu Mădălina Copaci Aurelia III
6 Rodideal Alexandru Topală Viorica M
7 Bostan Sanda Oprea Doina M
8 Secrieru Nicu Copaci Aurelia M
9 Jemna David Oprea Doina M
10 Ursachi Luca-Gheorghe Copaci Aurelia M
11 Hârștioagă Maria Topală Viorica M
12 Lența Alexandra Topală Viorica M
13 Băleanu Andrei Topală Viorica M
14 Leșco Sebastian Copaci Aurelia M
15 Cristea Agnia Topală Viorica M
16 Ciocan Domnița Topală Viorica M
17 Nastasiu Alexandra Copaci Aurelia M

 

 

Clasa a VI-a

 

Nr.

 

Numele, prenumele elevului Profesor Poziţia

în clasament

1 Efros Bogdan Efros Maria I
2 Țurcanu Nicolae Efros Maria I
3 Chiriac Cristian Efros Maria II
4 Gîrleanu Mirela Oprea Doina II
5 Bezniuc Dan Popa Ana III
6 Ostrov Alina Efros Maria III
7 Juraveli Amelia Bujag Liuba M
8 Bolgari Ștefan Efros Maria M
9 Meșină Ariana Popa Ana M
10 Iliciuc Ionela Efros Maria M
11 Frunză Damian Bujag Liuba M
12 Tican Andreea Popa Ana M
13 Grecu Bogdan Oprea Doina M
14 Suveică Mihail Bujag Liuba M
15 Copaci Ionela Efros Maria M 


Clasa a VII-a

 

Nr.

 

Numele, prenumele elevului Profesor Poziţia

în clasament

1 Paiu Victor Oprea Doina I
2 Rusu Mihaela Popa Ana II
3 Crețu Victor Topală Viorica II
4 Malcoci Delia Copaci Aurelia III
5 Kirpalov Marin Copaci Aurelia III
6 Babuș Marius Copaci Aurelia III
7 Cojocaru Daniel Topală Viorica M
8 Bucătaru Mihaela Copaci Aurelia M
9 Chircă Alin Copaci Aurelia M
10 Popușoi Valeria-Eliza Copaci Aurelia M
11 Oleinic Nichita Copaci Aurelia M
12 Rusica Ștefan Oprea Doina M

 

Clasa a VIII-a

 

Nr.

 

Numele, prenumele elevului Profesor Poziţia

în clasament

1 Copaci Andrei Efros Maria I
2 Balan Felicia Copaci Aurelia I
3 Pruteanu Alina Efros Maria II
4 Ceban Constantin Bujag Liuba III
5 Mahu Andreea Efros Maria M
6 Gherasim Marius Bujag Liuba M
7 Talmaci Francesca Efros Maria M
8 Codreanu Alexandru Bujag Liuba M

Clasa a IX-a

Nr.

 

Numele, prenumele elevului Profesor Poziţia

în clasament

1 Gorgos Ailin Popa Ana I
2 Ciornei Laurențiu Popa Ana II
3 Cobîlaș Cornelia Popa Ana M
4 Godorogea Ana Popa Ana M
5 Doroganici Anastasia Popa Ana M

Felicitări! 

 

 

 

 

2145 Total Views 4 Views Today

Lasă un comentariu